• YARIM ALTIN
  8.253,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2526
  % 0,80
 • € EURO
  35,0282
  % 0,27
 • £ POUND
  40,8908
  % 0,57
 • ¥ YUAN
  4,4615
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,3469
  % 0,29
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %
 • YARIM ALTIN
  8.253,00
  % 1,81
 • $ DOLAR
  32,2526
  % 0,80
 • € EURO
  35,0282
  % 0,27
 • £ POUND
  40,8908
  % 0,57
 • ¥ YUAN
  4,4615
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,3469
  % 0,29
 • %
 • BIST 100
  %

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. kimlik numarası, aylık gelirinizi yazarak 57 24’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Kredi işlemlerini artan taksitli, azalan taksitli, aylık, eşit taksitli, 3 ayda 1 eşit taksitli, 3 ay ödemesiz, dönemli, aylık eşit taksitli, son taksit ödemeli, değişken taksitli olarak ödeyebilir size özel faizsiz aylık kampanya seçeneklerinden yararlanarak hızlı ve kolay bir şekilde Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Özelliklerine Göre Kredi Limitleri Nelerdir?

sms ile kredi basvurusu nasil yapilir

Kredi özelliklerine göre kredi limitleri faiz aralığı, faiz oranı, kredi tahsis ücretlerine göre belirlenmektedir. 3 bin- 150 bin TL krediler için vade Aralığı 03 -36 ay arasında değişmekte olup aylık faiz oranı yüzde 1.55’tir.  Kredi tahsis ücreti ise yüzde 0.5+BSMV olarak belirlenmiştir. 50 bin- 125.000 TL kredi limitlerinde vade Aralığı 03-24 ay olup faiz oranı yine yüzde 1.55 ‘tir.  Kredi tahsis ücreti de aynı şekilde yüzde 0.5+BSMV olarak belirlenmiştir. Kredi kampanyasının aylık faiz oranı kişinin kredi kayıt bürosu notuna göre farklılık gösterebilir.

Ayrıca   Ziraat Bankası Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Kapatılır? adlı yazımıza göz atın!

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS ile kredi başvuru işlemleri oldukça kısa sürede gerçekleştirilmekte olup müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılaması için bulunmaz bir fırsattır. Mobil cihaz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaparak kredi başvuru sonucunu SMS ile hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Mobil cihaz üzerinden kredi başvurunuzu yapabilmek için T.C. kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazarak 57 24’e gönderebilirsiniz. Vakıf Bankası kredi asgari ödeme tutarınızı belirleyebilmek için pek çok farklı ödeme seçeneği sunar. Taksit indirimi, taksit artımı, aylık eşit taksit, 3 ay ödemesiz dönem, 3 ay eşit taksit ve ödeme gibi pek çok avantajlı fırsat seçeneklerinden yararlanacağınız size özel gelirinize göre krediyi geri ödeme takvimi belirlenmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nelerdir?

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi faiz oranları evlenmek isteyen, eğitimde ihtiyacı olan eve yeni mobilya almak isteyen kullanıcılar için özel olarak belirlenmektedir. 48 ay vade seçeneğinin yanı sıra 3 ay ya da taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz taksitli ihtiyaç kredisi ve herkes için hayat sigortası avantajı sunar.  Kredinin faiz oranı ise yüzde 2.99 dur.

Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Otomobil Rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi alarak 48 ay vade ve 3 ay taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kredi kullanan kişiye Aile sigortası uygulanır.  Vakıfbank söz verdiği arabalara sigorta uygulayarak faiz oranını 2.55’e çekmiştir.

Bireysel İşyeri Kredisi

Bireysel iş yeri kredisi herhangi bir depo, mağaza, ofis ve işyeri almak isteyen kullanıcıların para ihtiyacını karşılamak için verilir. Hayat sigortası ve ticari ambalaj sigorta güvenliği sağlayan banka faiz oranlarını 2.55 olarak belirlenmiştir. İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi veren banka sizin ya da başkasının sahip olduğu arsa üzerinde ipotek kurarak nakit ihtiyacınızı karşılamak için taksitli ihtiyaç kredisi imkânı sunar. Bu kediden sadece sabit geliri olan kullanıcılar yararlanmakta olup kredi desteğinden faydalanan kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Kredinin faiz oranı ise %2’dir.

Vakıfbank Ne Kadar Kredi Verir?

Vakıfbank’ın müşterilerine verdiği kredi miktarı kredi başvurunuzun onaylanmasına bağlıdır. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu onaylandığı takdirde ihtiyacınız olan kredi miktarını artırarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvuru Süreci

sms ile kredi basvurusu nedir

Vakıfbank SMS ile kredi başvuru süreci içinde kredi talebi olan kişilerin başvurularının onaylanması halinde gerekli belgeleri hazırlayarak şubeye gitmesi gerekir. Vakıfbank kredi başvuru belgeleri istenen ve başvurusu onaylanan kişiler belirttikleri gelir miktarı ile orantılı olacak şekilde kredi başvurusunda bulunmalıdır.

Vakıfbank kredi başvurusu için gerekli olan belgeler şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı, pasaport ve ehliyet gibi Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının üzerinde yazılı olan belgeler
 • Gelirinizi ispatlayan özel ve kamu kurumlarının temin edebileceğiniz gelir beyanı
 • Adresini kanıtlayan belgeler
 • Son 1 aya ait olan ikamet belgesi
 • Kişinin kayıtlı olduğu yerdeki son 3 ay içerisindeki elektrik, su, internet ve doğalgaz faturalarının belgelendiği resmi evrak kayıtları.

Ayrıca Ziraat Bankası Mobil Uygulama Nasıl Edinilir? adlı yazımıza göz atın!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Limiti Ne Kadardır?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi limiti 10.000 TL’ ye kadardır. Talep ettiğiniz 10000 TL’nin vade tarihi, aylık taksit ödenecek toplam tutarı ve faiz oranı sürekli değişmektedir. 6 ay vade ile aylık taksit tutarı 1.730 95 TL olan kredinin faiz oranı yüzde 0.91 olup, ödenecek toplam tutar 10.385.66 TL’dir. 12 ay vade ile faiz oranı 0.91 olan kredinin aylık taksit tutarı 89 3.66 TL olup ödenecek toplam tutar 10.723 91 TL’dir. 24 ay vade ile faiz oranı yüzdesi 1.91 olan kredi taksit tutarı ise aylık 475901 TL olup toplam 11.4 21.69 TL tutarına sahiptir. 36 ay vade ile faiz oranı yüzde 0.91 olan kredinin aylık taksit tutarı ise 330 7.45 TL olup toplam 12.147.77 TL tutarına eşittir. Kredi talebinizi SMS ile yaptıktan sonra olumlu sonuçlanması durumunda 50TL ek kredi dağıtım ücreti faturası kesintisi, toplam tutardan düşürülmektedir.

Yukarıda değinilen tüm vade, taksit ve toplam ödeme seçenekleri ile kredi ihtiyacınızı karşılayan Vakıf Bankası size özel kredi kampanya fırsatlarını sunamaya devam etmektedir. Kredi başvuru yöntemleri, kredi başvuru koşulları ve talep edilen belgelerin her biri doğru ve eksiksiz bir şekilde bankaya iletilmelidir. Aksi halde kredi başvuru sonucunuz olumlu karşılanmayarak evraklarınızla beraber Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu işlemleriniz iptal edilecektir.