• YARIM ALTIN
  8.249,00
  % 1,77
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2576
  % 0,81
 • € EURO
  35,0177
  % 0,25
 • £ POUND
  40,8750
  % 0,53
 • ¥ YUAN
  4,4615
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,3468
  % 0,28
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %
 • YARIM ALTIN
  8.249,00
  % 1,77
 • $ DOLAR
  32,2576
  % 0,81
 • € EURO
  35,0177
  % 0,25
 • £ POUND
  40,8750
  % 0,53
 • ¥ YUAN
  4,4615
  % 0,72
 • РУБ RUBLE
  0,3468
  % 0,28
 • %
 • BIST 100
  %

Thodex Hesabı Nasıl Açılır?

Thodex Hesabı Nasıl Açılır?

Thodex hesabı almak için öncelikle Thodex web sitesine üye olmak gerekmektedir. Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi yirmiden fazla kripto para işlemi yapabilmek için Thodex sitesine ücretsiz şekilde üyelik oluşturmalı, belirtilen iletişim bilgilerinden sonra üyelik işlemi tamamlanmaktadır. Thodex hesabı aldıktan sonra her hesaba giriş ve alım, satım öncesinde hırsızlık ve sahteciliği önlemek amacıyla müşterini tanı politikasını uygulamakta olup, bu sebeple kimlik doğrulama süreci işlenmektedir. Üye doğrulama uygulaması ise üç aşamalı olup, müşterini tanı, kara para aklamayı önleme sistemleri özelliğinde uygulanmaktadır. Üyelik 1. seviyede doğrulanacak ise kullanıcı eposta, şifresi, bireysel ya da kurumsal hesap bilgileri istenmekte olup, eğer kullanıcı üyeliği 2. seviyede doğrulanacak ise eposta onayı, şehir ve ülke bilgileri istenmektedir. Kullanıcının üyelik 3. seviyede doğrulanacak ise ad, soyad, kimlik görüntüsü, öz çelim, doğum tarihi, adres, kimlik numarası ve kurumsal hesap ise vergi levlası ile beraber sicil gazetesi ve imzalı formu Thodex birimlerine iletilmesi gerekmekte olup bütün bilgilerin KYC sistem tarafından onay alınması da şarttır.

Thodex Yeni Hesap Ve Hesap Dondurma İşlemleri

Thodex yeni hesap ve hesap kapatma işlemleri için, güvenlik açısından Thodex ikinci bir hesap kullanılmasına izin vermemekte olup sadece mevcut hesap ile işlem yapma imkanı sunar. Thodex hesabını kapatmak için ise Thodex destek ekibiyle irtibata geçilmeli ve kullanıcının dondurmak istediği hesabın kendisine ait olduğunu doğrulaması halinde hesap dondurma işlemi gerçekleşmektedir.

Thodex Hesabı Affiliate Programı Nedir?

Thodex hesabı ortaklık programı, bir referans sistemi olmasıyla beraber gelir ortaklığına dayanır. Thodex üyelik sonrasında profil 3. seviye onayı alınca, ortaklık programına katılıp kişiye özel referans kodu oluşturulabilir. Referans kodu sayesinde bu kodu kullanarak üye olan ve işlem yapan kullanıcılardan gelir elde edilir. Thodex ortaklık programına katılım ücretsiz olup, profilini onaylatmış herkes kişisel referans kodunu oluşturabilmektedir. Oluşturulan kişiye özel referans kodu ile beraber Thodex tavsiyesi edilmiş kullanıcıların, her işlem ve üyeliklerinde referans kodu sahibi kazanç elde etmektedir.

Thodex Hesabı Kripto Para İşlemleri

kripto para uygulamalari thodex

Thodex hesabı kripto para uygulamaları sayesinde kripto para birimine sahip kullanıcıların kendi aralarında oluşturdukları son işlem dikkat edilerek oluşan güncel fiyat bulunmaktadır. Bu güncel miktarlar, kullanıcıların arasından gerçekleştirmiş oldukları işlemlere göre belirlenmektedir. Thodex bitcoin fiyatları, kullanıcıların birbirleriyle yapmış oldukları işlemler sonucunda değişmektedir. Kripto para çekme işlemlerinin kesin bir süresi yoktur. Transfer işlemlerinin zincir ağındaki onay süreci, ağda olan işlem yoğunluğu ve kripto para birimine ait madencilik tarafından ödenen ücrete göre değişmektedir. Kripto para adresleri güvenlik açısından belli süreler içinde güncellenmektedir. Bu sebeple transfer işlemleri cüzdan adresine gerçekleştirilmelidir. Açık emirlerin, birim fiyatı ve miktarı elle oluşturulan emirleri kapsar, oluşturulmuş emirler iptal edilmediği müddetçe alıcı ve satıcı buluna kadar açık emirler bölümünde beklemektedir.

Thodex Hesabı Kripto Para Stop Loss Nedir?

Kripto ücret stop loss, alım ve satım emir tipidir. Stop emirler, açık pozisyonla ilişkilendirilen emirler olurken bu emirler, işlemlerin olumsuz yönde gittiği durumlarda belirtilen bir fiyattan kapatılması sağlanmaktadır. Stop emirler piyasa miktarı belirlenilen stop seviyesine geldiği an otomatik olarak uygulanmaktadır.

Binance hesabı nasıl açılır? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Thodex Hesabı Stop Loss Nasıl Kullanılır?

Thodex web sitesine giriş sağlandıktan sonra, BTC markete girilir. Buradan stop limit bölümünden satılacak olan Bitcoin sayısı ile stop ve limit ücreti belirlenir. Bitcoin belirlenen piyasa değerine ulaştığında emir otomatik olarak gerçekleşmiş olur.

Thodex Hesabı Kripto Para Emir Defteri Nedir?

Kripto para emir tablosu, Thodex kullanıcıları arasında yapılan alım ve satım emirlerinin miktarı ve kullanıcıların hangi birim ücretinden satışa veya alışa emir verdiğini, anlaşılır şekilde görüntülemeye yarayan araçtır. Gerçekleşmemiş alış emirlerinin iptali için, market bölümünün alt kısmında bulunan açık emirlerim sekmesinin sağ tarafındaki çarpı butonu kullanılıp iptal edilebilir. Beklemede bulunan bütün emirlerin görüntülenmesi için Thodex hesabı üst panelden emirler alanı üzerinden açık emirler görüntülenebilmektedir. Gerçekleşmemiş satış emrinin iptali için ise yine market bölümünün alt kısmında bulunan açık emirlerim kısmında sağ tarafta olan çarpı butonu kullanımı ile bekleyen emirlerin iptali yapılabilir.

Thodex Hesabında Kripto Para Kredi Kartı İle Satın Alınır Mı?

Kripto para kredi kartı ile almak mümkündür. Thodex sistemine üye olup, üyelik onaylandıktan sonra belirtilmiş günlük limitler esasında, kredi kartı ile Thodex hesabından güvenli olarak kripto para satın alınabilir. Tek kredi kartı ile günlük en çok 20.000 Amerikan Doları, aylık olarak ise en çok 50.000 Amerikan Doları değerinde kripto para satın alınabilir. Aynı zamanda, kredi kartı ile satın alınan kripto para işlemlerinde %7 oranıyla komisyon kesintisi uygulanmaktadır.

Thodex Hesabından Para Çekme İşlemleri

thodex hesabi para alim islemleri

Thodex hesabından para alma işlemi için Thodex hesabının onaylı olması şartı aranmaktadır, onaylı hesap değilse para çekme işlemi gerçekleşmemektedir. Para çekim emirleri sadece kişi kendi adına ait vadesiz banka hesabına çekebilmektedir. Banka bilgileri ve Thodex hesap bilgileri aynı olmalıdır. Türk Lirası çekim işlemleri EFT ve havale yapılması farketmeden hafta içi, banka mesai saatleri içinde gerçekleşmektedir. Resmi tatil ve hafta sonlarında çekim işlemleri ilk iş günü içinde gerçekleşmektedir. Bunun yanında Papara ile para çekme işlemi 7 gün 24 saat süresince gerçekleştirilmektedir.

Thodex Hesabına Para Yatırma İşlemleri

Thodex hesabına para yollama işlemi için onaylanmış hesaplar aracılığıyla yapılmaktadır. Her Türk Lirası yatırma işlemi için TL yatırma talebi oluşturulmalıdır. IBAN alıcı adı kısmında Koineks Teknoloji A.Ş yazılı olması gerekmektedir. Talebe özel oluşturulan yedi haneli açıklama kodu yazılmalı ve açıklama kısmına da talebe özel oluşturulan açıklama kodu yazılmalıdır. Kişinin adına açılmış olan vadesiz banka hesabı üzerinden Türk Lirası yatırma işlemi gerçekleşmektedir. Başka hesaba para yatırmak mümkün olmayın, Thodex hesabı ile banka bilgileri aynı olmak zorundadır. Yatırılmak istenen TL tutarı taban miktara en az eşit olması şartıyla yatırılabilir. EFT ve havale işlemi Türkiye’deki tüm bankalar üzerinden yapılabilir.

Paribu hesabı nasıl açılır? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Thodex Hesabı Komisyon Ücretleri

Thodex komisyon ödemeleri, iptali onaylanmış veya gerçekleşmemiş alım ve satım emirlerinden komisyon ücreti alınmamaktadır. Gerçekleşmiş alım ve satım işlemlerinden elde edilen kazanç veya kripto para, cüzdana tanımlanması durumunda komisyon ödemesi yapılmaktadır. Kripto para çekme işlemlerinde, işlemi yapılan borsa tarafından çekim ücreti alınmakta olup, kripto para yatırma işlemlerinde komisyon ücreti uygulanmaz. Kripto para alım ve satım işlemleri gerçekleşmişse, piyasa yapıcı komisyon oranı %0.1 olarak uygulanır. Piyasa alıcı komisyon oranı %0.15 ücret uygulanır. Kripto para alım işlemlerinde elde edilen kripto para miktarı üstünden komisyon kesintisi olup, satış işlemlerinde komisyon ücreti elde edilen Türk Lirası cinsinden kazanç olarak alınmaktadır. Türk Lirası komisyon ödemesi 3’TL olup bu tutar, tamamlanmış olan para çekme emirlerinin, çekilen miktar üzerinden kesintisi sağlanır ve kalan miktar banka hesabına aktarılır. Thodex, Türk Lirası yatırma işlemleri karşılığında hiçbir komisyon ücreti talep etmemektedir. Thodex hesabı adı dışında farklı bir banka hesabına çekim işlemi yapılmışsa bu durum geçersiz sayılarak, Türk Lirası komisyon ücreti olan 3 TL çekilen tutardan düşülüp kalan miktar Thodex hesabına aktarılır.

YORUMLAR YAZ
 • Borsada Varant Ne Demek?3 yıl önce
 • […] Thodex hesabı nasıl açılır? Yazısına da göz atabilirsiniz. […]

 • Borsada KAP Ne Demek?3 yıl önce
 • […] Thodex hesabı nasıl açılır? Yazısını inceleyebilirsiniz. […]