• YARIM ALTIN
  8.122,00
  % 1,38
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6645
  % 0,32
 • € EURO
  35,5639
  % 0,42
 • £ POUND
  42,0850
  % 0,79
 • ¥ YUAN
  4,4872
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,3713
  % 1,46
 • BITCOIN/TL
  1881247,256
  % 2,04
 • BIST 100
  %

Halkbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank SMS ile kredi başvurusu yapma işlemi yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle cep telefonunuza SMS kısmına gelin ve yeni mesaj sekmesine tıklayın.
 • Daha sonra kelimelerin arasında bir boşluk bırakacak halinde Kredi T.C. kimlik numarası, gelir vergisi talep edilen tutar bilgilerini eksiksiz bir şekilde girin.
 • İşlem sonrasında Halkbank SMS servisi olan 34 52’ye yazdığınız mesajı göndererek Halkbank SMS ile kredi başvurusu yapma işlemini tamamlayın.

SMS İle Sorgulama Hizmetleri Nelerdir?

sms ile kredi basvurusu

Sms ile sorgulama hizmetleri ve uygulamalarından yararlanmak için Halkbank internet şubesi ya da 0850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘u arayarak talimat vermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır? adlı yazımıza göz atın!

Halkbank SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Halkbank sms ile hesap bakiyesi sorgulama işlemi için telefonlarınızın SMS kısmına gelerek bakiye yazın ve 3401’e mesaj gönderin.

Halkbank SMS ile Kredi Kartı Bakiyesi Sorgulama İşlemi

Halk Bankası SMS ile kredi kartı bakiyesi sorgulama işlemi için KKBAKİYE yazarak su 3401’e mesaj gönderebilirsiniz.

Halk Bankası SMS ile Ekstre Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi kartınızın son ekstresini öğrenebilmek için telefonlarınızdaki mesaj kısmına EKSTRE yazarak 3401’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Halk Bankası Sms ile Paraf Para Sorgulama İşlemi

Kredi kartınızın paraf para bilgisini öğrenebilmek için ‘’Paraf para’’ yazarak 3401’e mesaj olarak göndererek kart bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Halkbank SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Halkbank SMS ile kredi kartı şifresi almak için SIFRE yazıp aralarında birer boşluk olacak şekilde kartınızın son 6 hanesini, anne kızlık soyadının ilk iki karakterini yazarak 3404’e gönderebilirsiniz.

Halkbank SMS ile Kredi İşlemleri  

SMS ile Kredi işlemleri için banka şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen vatandaşlara özel SMS ile kredi çekme imkânı sunmaktadır. SMS ile kredi çekme talebi oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bilgileriniz doğru ve kurallarına uygun bir şekilde gönderdiğiniz zaman kredi başvurunuz oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde işleme alınarak kısa süre içerisinde onaylanarak size olumlu dönüş yapılmaktadır. Sms hizmeti sayesinde şubeye gitmeden kredi çekme imkânına kavuşabileceksiniz. Bu sayede bankacılık işlemlerinizi son derece kolay ve hızlı bir şekilde telefonunuzun mobil uygulaması üzerinden halledebilirsiniz. Bu işlemler hem banka çalışanlarına hem de vatandaşlara oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Halk Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi başvurusu yapmak için ‘’Kredi’’yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra arasına boşluk bırakarak gelir bilgilerini yazarak yeniden boşluk bırakın. İstediğiniz Kredi tutarını yazarak 3452’ye SMS olarak gönderin. Halk Bankası özellikle ihtiyaç kredisi veren bankaların başında gelmektedir. 60 ay vadeli olarak 15 bin TL tutarında kredi imkânına kavuşabileceğiniz kampanyalarla müşterilerine destek veren bir bankadır. Halkbank SMS ile kredi başvurusu yapma işlemini tercih etmeyen kullanıcılar internet bankacılığından ya da şubelere giderek kredi başvurusunda bulunabilirler.  Çok hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusu yaparak aynı gün içinde sonuç almanız mümkündür.

Halk Bankası SMS ile Kredi Talebi Nasıl Yapılır?

kredi basvuru sureci

 Halk Bankası SMS ile kredi talebi başvuruyu başvurusu için ilettiğiniz kimlik ve gelir beyanı bilgilerinin doğruluğunun araştırılması sonucunda size hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır. Bankaya her kredi başvurusu için gittiğinizde kredi verilmesi kesin değildir. Banka kredi başvurunuzu kabul ederse bankaya davet edilirsiniz.  Gerekli belgeleri bankaya götürdüğünüzde bankanın sizden nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikamet belgesi, bazı durumlarda kefil isteyebileceğini unutmamalısınız. Bu belgeleri hazır bir şekilde bankaya ileterek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Halk Bankası cepten kredi başvurusu ile acil nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz pek çok fırsat seçeneği sunuyor.

Ayrıca Ziraat Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır? adlı yazımıza göz atın!

Halk Bankası SMS ile Kart Şifresi Alma İşlemleri

Halk Bankası sms ile kart şifresi almak için ‘’SIFRE’’ yazıp aralarında birer boşluk bırakacak şekilde kart numarasının son 6 hanesini anne kızlık soyadının ilk 2 harfini yazarak 3404 de yollayabilirsiniz. Yukarıda değinilen işlem adımlarının her birini doğru bir şekilde doldurarak SMS ile kart şifresi alma işlemleri başta olmak üzere pek çok bankacılık işlemlerini halledebilirsiniz.

Halkbank anında kredi almak isteyen vatandaşlar için SMS, internet bankacılığı, QR Kod gibi pek çok fırsat seçeneğini ayaklarınıza getiriyor. Yapmanız gereken tek işlem ise sadece telefonunuzdan SMS göndermek. Türkiye’nin en uygun faiz oranları ile kredi veren Halkbank ihtiyaçlarınıza uygun birbirinden hesaplı kredi desteği sunuyor. Artık bireysel ve ticari krediler için Bankada sıra beklemenize gerek kalmadan saatlerce zamanınız harcamadan işlemlerinizi SMS üzerinden yerine getirebileceksiniz. Nerede olursanız olun tek bir SMS ile kredi başvurusu yaparak tüm işlemlerinizi ışık hızında gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde geçerli olan sms ile kredi başvuru işlemleri Turkcell, Vodafone, Avea gibi operatörlerde sadece bir SMS ücreti karşılığında yapılmaktadır.

SMS yolu ile kredi başvurusu işlemleri yukarıda belirtilen adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır. Internet bankacılığını doğru bir şekilde kullanamayan kullanıcılar için SMS uygulamasını kullanmak oldukça kolay ve pratik bir yöntemdir. Kredi işlem talebinizi 34 52’ye göndererek sizden istenen gelir beyanı müşteri ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğiniz takdirde başvurunuz hakkında bankanın olumlu ya da olumsuz değerlendirme sonucu size mesaj ile bildirilecektir. Kredi başvurusu için Halkbank SMS ile kredi başvurusu yapma dışında Halkbank internet bankacılığı,  mobil uygulama, şube ve Diaolog’dan, web sitesi üzerinden sisteme giriş yaparak kredi başvurunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.