• YARIM ALTIN
  7.825,00
  % -0,14
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5092
  % -0,02
 • € EURO
  34,9770
  % 0,23
 • £ POUND
  41,4499
  % 0,21
 • ¥ YUAN
  4,4821
  % -0,16
 • РУБ RUBLE
  0,3865
  % 1,45
 • BITCOIN/TL
  2110999,338
  % -0,89
 • BIST 100
  %

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar Hangileri?

Damacana Su Bayiliği Veren Firmalar Hangileri?

Damacana su bayiliği sunan su şirketleriyle iletişime geçen kişilerin gerekli şartların oluşturulması ve anlaşmaların tamamlanması akabinde ilgili şirketin damacana su bayiliğini alması ve satışa başlaması mümkündür. Özellikle damacana su sisteminin artık her evde yaygın olan bir alışkanlık olduğu ele alındığında damacana su bayiliği veren firmalarla iletişime geçerek bayilik almak ve satışa başlamak kârlı bir meslek olabilir. Damacana su bayiliği alarak kuracağınız işletme sayesinde hem kendi patronunuz olabilirsiniz hem de iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Damacana su bayiliği veren firmalar ise şunlar olmaktadır:

Damacana Su Satışı Yapmak Masraflı Mıdır?

Damacana su satışı yapan bir işletme kurmak çoğu işletmelere göre daha az masraflı bir iş alanıdır. Bu hususta öncelikli olarak kendinize bir dükkân kiralamanız gerekmektedir. Zira damacana suları muhafaza edebileceğiniz ve satış işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir işletme yerine ihtiyacınız vardır. Akabinde yapmanız gereken damacana su satışı için bayilik veren firmalarla iletişime geçmektir. Damacana su bayiliği veren firmalardan biriyle anlaşma yapmanızın ardından işletmeniz üzerinden bayilik sistemi kapsamında damacana su satışına başlayabilirsiniz.

Vadeli altın hesabı nedir? Yazısını inceleyebilirsiniz.

Hangi Firma Daha Kârlı?

En kârlı olacak firmanın hangisi olduğu pek çok duruma göre değişiklikler gösterebilmektedir. Damacana su bayiliği veren firmaların sunduğu tekliflerde illere ve hatta ilçelere göre farklılıklar bulunur. Dolayısıyla damacana su satışı yapmak için bayilik almak isteyen kişilerin su satışını gerçekleştireceği bölgede faaliyet yürüten bütün damacana su firmalarıyla iletişime geçmeleri önemlidir. Böylece kişiler kendileri için en uygun olan firmayı belirleyebilir ve anlaşmanın sağlanması akabinde işletme olarak faaliyet yürütmeye başlayabilir.

Erikli Su Damacana Bayiliği

erikli firmasi damacana su bayiligi

Erikli Su firması damacana su firmaları arasında adını en çok duyuran firmaların başında gelmektedir. Ülkenin neredeyse her ilinde kapsamlı bir müşteri ağına sahiptir. Güvenilir bir su firması olmasının yanı sıra su kalitesi bakımından da müşterilerini oldukça tatmin etmektedir. Bu sebeple Erikli Su her ilde ve ilçede bayilik için tercih edilebilecek bir su markasıdır.

Erikli Su firmasıyla bayilik konusunda anlaşarak işletmenizi kurmanız için gereken bütçe illere göre değişiklik gösterse de 50 bin TL ile 100 bin TL arasında bir sermayeye sahipseniz rahatlıkla işletmenizi kurabilir, faaliyete başlayabilirsiniz.

Erikli Su firmasından bayilik alabilmeniz için sermaye dışında karşılamanız gereken başka şartlar da bulunmaktadır. Bu şartların başında firma tarafından kabul gören araçları kullanıyor olmanız gelmektedir. Akabinde ürün dağıtımı için bir araç şoförüne ihtiyacınız vardır. İşletmenizin altında çalışan kişilerin sosyal güvencelerini ve diğer haklarını sağlıyor olmanız da gerekmektedir. İşletme ofisinizde eleman bulunduruyor olmanız ve Erikli adına iletişim hattı çıkartmanız da aranan şartlar arasındadır. Bu şartlar haricinde bölgelere özel olarak bazı ek şartların bulunması da söz konusu olabilir.

Saka Su Damacana Bayiliği

2004 yılından beri faaliyet gösteren Saka Su firması üzerinden damacana bayiliği almak için Saka Su firmasının resmî web sitesi üzerinde bulunan “Bayilik Başvuru Formu” kısmını doldurmanız gerekmektedir. Bu form üzerinde firma adı, mesleğiniz, bayilik talep ettiğiniz bölge, bayilik türü, telefon numaranız ve kendi kişisel bilgileriniz gibi bilgiler girmeniz gerekmektedir. Akabinde yaptığınız bayilik başvurusu değerlendirmeye alınır ve ön kabul söz konusu olması durumunda sizinle iletişime geçilir. Bu etaptan sonra diğer şartlar ve durumlar konuşulur. Eğer anlaşma sağlanırsa Saka Su damacana bayiliği alabilir, faaliyetlerinize başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için kullanabileceğiniz diğer bir yöntem ise 444 72 52 numaralı hattı aramaktır.

Saka Su tarafından belirlenen bayilik koşulları ise damacana su dağıtımının profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için uygun olacak büyüklükte bir araca sahip olmanızdır. Aracınıza kaplanacak olan Saka Su reklam ve logo gibi görseller ise Saka Su tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca bölgenizdeki dükkân konumunuz da Saka Su için önemlidir. İşletme yerinizde bir adet bilgisayarınızın olması önemlidir. Zira Saka Su çevrimiçi siparişlerin eksiksiz ve etkili bir şekilde tamamlanması için bayilik verdiği işletmelerde bilgisayar bulunmasını talep etmektedir.

Dağıtım işlemi için gerekli elemanları temin etmek de size düşen işler arasında olmaktadır. Fakat temin ettiğiniz elemanların eğitimini ise Saka Su üstlenmektedir. Bu hususta bayilik verdiği işletmelere en çok destek sağlayan firmaların başında da Saka Su gelmektedir. Çalışan kıyafetleri, çalışan eğitimleri, el broşürleri, araç kaplamaları gibi hizmetler bizzat Saka Su tarafından karşılanmaktadır. 

Sırma Su Damacana Bayiliği

damacana su bayiligi sirma

Sırma Su firmasından damacana bayiliği almak, diğer firmalara nazaran daha zorlu olabilmektedir. Zira Saka Su damacana bayiliği verirken öncelikle o ilde ya da ilçede başka bir işletmeye damacana bayiliği verip vermediğini ele almaktadır. Bu sebeple Sırma Su firmasından damacana su bayiliği almak isteyen kişilerin öncelikle bulunduğu bölgede Sırma Su bayiliğinin bulunup bulunmadığını incelemesi önem arz etmektedir. Eğer bulunduğunuz bölgede Sırma Su bayiliği yoksa bu hususta başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenizde Sırma Su bayiliği olup olmadığını Sırma Su firmasının resmî sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Sırma Su firmasının bayilik vereceği işletmelerden beklentileri ise dağıtım ve ofis çalışanları, dağıtım için uygun olacak bir araç ve uygun bir mevkide uygun bir dükkân. Eğer söz konusu olan şartları karşılıyorsanız 0 216 544 27 00 numaralı hattı arayarak bayilik talebinizin olduğunu ilgili kişilere iletebilir, işlemleri başlatabilirsiniz.

Hayat Su Damacana Bayiliği

Hayat Su firmasından damacana bayiliği almak isteyen kişilerin şansları diğer firmalara nazaran daha kolay olmaktadır. Zira Hayat Su firması pek çok alanda gösterdiği etkinlikleriyle ve çalışmalarıyla adını duyuran ve duyurmaya da devam eden etkili bir su firmasıdır. Hayat Su firması izlediği bu politika bakımından ülkenin pek çok yerine bayilik vermeye olumlu olarak bakan bir firma olmaktadır. Hayat Su firmasından bayilik almak isteyen kişiler resmî Hayat Su web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu talebini açıklayacak şekilde doldurabilir ya da 0 216 538 97 00 numaralı hattı arayarak bayilik almak istediğini iletebilir.

Eğer kişiler işletme olarak gerekli şartları karşılıyorsa yapılacak olan başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesi de yüksek ihtimaldir. Bu şartların başında bayilik verilecek olan firmanın nüfus bakımından yoğunluğun olduğu bölgelerde bulunması gelmektedir. Ayrıca damacanaların ya da diğer Hayat Su ürünlerinin sığabileceği, bir düzen içinde olabileceği bir deponun varlığı da önem arz etmektedir. Çalışan kişilerin genel tutumu da Hayat Su firması için önemlidir. Hayat Su izlediği eğlenceli ve aktif politikadan dolayı bayilik verdiği işletmelerin çalışanlarından da güler yüz ve özen beklemektedir. İşletme sahibinin dağıtım için uygun olacak arabaya sahip olması ve işletmede çalışacak olan kişilerin tüm haklarını karşılıyor olması da son derece önemlidir.

Kredili mevduat hesabı ne demektir? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Pınar Su Damacana Bayiliği

Pınar Su firması tanınırlık ve kalite bakımından ülkenin ileri gelen su firmalarından birisi olmaktadır. Dolayısıyla bayilik vereceği işletmelerden de Pınar Su standartlarında faaliyet yürütmelerini beklemektedir. Damacana su bayiliklerine en çok kâr getiren firmalardan biridir. Zira tanınırlık seviyesi ve su kalitesi bakımından incelendiğinde Pınar Su oldukça tercih edilen bir firmadır. Başvurularınızı Pınar Su resmî sitesi üzerinde bulunan başvuru formundan gerçekleştirmeniz mümkün olduğu gibi telefon hattı aracılığıyla da talebinizi iletebilirsiniz.

Pınar Su firması bayilik vereceği işletmelerin sahiplerinin ticari sicillerine önem göstermektedir. Dolayısıyla Pınar Su firmasından damacana su bayiliği almak isteyen kişilerin ticari sicillerinin temiz olması önem arz eder. Pınar Su bayiliği almış işletmelerin Pınar Su markası haricinde başka bir markanın ürünlerini satışa sunması politikalarına aykırıdır. İşletmenin yapılacağı dükkân da uygun bir mevkide ve uygun bir büyüklükte olmalıdır. Dağıtımın gerçekleşmesi için Pınar Su tarafından belirlenen standartlardaki arabalara sahip olmak ve işine özen gösteren elemanlar çalıştırmak da önemlidir.