• YARIM ALTIN
  7.837,00
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5166
  % -0,01
 • € EURO
  34,9726
  % 0,21
 • £ POUND
  41,4077
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  4,4810
  % -0,16
 • РУБ RUBLE
  0,3878
  % 1,79
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Vakıfbank Günlük Para  Çekme Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank Günlük Para  Çekme Limiti Ne Kadar?

VakıfBank ATM’leri üzerinden günlük para çekme limiti 5000 TL olarak belirlenmiştir. En az 10 TL olan VakıfBank ATM’leri üzerinden günlük para çekme limiti isteğinize göre artırabilirsiniz. Limit arttırma işlemlerini mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank kartsız para çekme işlemlerini uygulayarak 20 saniye içerisinde ATM üzerinden kolayca para çekebilirsiniz.

Vakıfbank ATM’lerinden Kart Olmadan Nasıl Para Çekilir?

para yatirma limiti nedir

Vakıfbank ATM‘lerinde kart olmadan para çekebilmeniz için işlem limitinizin 5000 TL olması gerekir. Kartsız para çekme işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak mobil bankacılığa giriş yaparak tüm işlemler bölümünü tıklayın. Oradan da ‘’QR işlemler’ ’bölümüne gelerek işlemlerinize devam edin. Sonrasında Açılan sayfa üzerinden ‘’Para çek’’ butonuna tıklayın.
 • Çekmek istediğiniz limiti bu bölüme yazarak devam butonuna basın. Bu sırada Size gelen SMS şifresini ekrana yazarak ‘’Onayla’ ’butonuna basarak işlemi onaylayın.
 • İşlem sırasında telefonunuzda açılan kameranızı ATM de bulunan QR kod bölümüne göstererek paranızı hızlı bir şekilde çekebilirsiniz.

Ayrıca Vakıfbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır? adlı yazımıza göz atın!

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

VakıfBank günlük para çekme limiti 1500 TL’ye kadar çıkabilir. Vakıfbank ATM’lerinde günlük 20.000 TL para yatırabilirsiniz. Ortak ATM’lerden herhangi bir ücret ödemeden para çekebileceğiniz pek çok işlem seçeneği size özel olarak sunuluyor. Dolar bazında günlük para çekme limiti 1000 dolardır. Para transfer limiti ise günlük 10.000 TL üzerinden hesaplanmıştır.

Akbank Günlük Para Çekme Limiti Arttırma

Vakıfbank günlük para çekme limiti arttırma işlemleri, her bankanın kendine has özel kartlarıyla tanımlanan günlük çekim limitleri değişmektedir. EFT limitini arttırmak için VakıfBank müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi hemen halledebilişiniz. VakıfBank EFT limitini arttırmak için Vakıfbank internet bankacılığı, Vakıfbank mobil şubesini tercih edere, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank müşteri hizmetleri 7/24 saat sizi hizmet vermeye devam etmektedir. Çağrı merkezini İstediğiniz zaman arayarak tüm bankacılık işlemlerini oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank ATM’leri üzerinden günlük para çekme limiti başta olmak üzere pek çok bankacılık işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Para çekme limitini öğrenerek finansal durumunuzu ayarlayabilir, limitinizi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Vakıfbank Hangi Bankalarla Ortak ATM Kullanır?

VakıfBank’ın anlaşmalı olarak ortak ATM kullandığı bankalar şunlardır:

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Ziraat Katılım Bankası
 • PTT Bank
 • Vakıf Katılım Bankası
 • emlak Katılım Bankası

VakıfBank İle Ortak ATM’lerden Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Vakıfbank ile anlaşmalı bankalardan ATM üzerinden gerçekleştirilen işlemler şunlardır:

 • Para çekme
 • Para yatırma
 • Bakiye sorma
 • Kredi kartı borcu ödeme
 • Kredi kartı limit sorgulama
 • Kredi kartı borç sorgulama
 • Şifre işlemleri

Vakıfbank Bankomat Kart limiti Nasıl Yükseltilir?

para cekme limitir nedir

Vakıfbank bankomat kart limiti yükseltmek için tüm işlemler- hesaplar- bankomat kartları- limit güncelleme adımları takip edilir. Bu işlemleri uygulayarak hızlı bir şekilde kart limit yükseltme ekranına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekrandan günlük para çekme limiti ile ilgili güncel bilgileri öğrenerek istediğiniz miktarda yeni limit belirleme talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca Halkbank Hesap Özetine Nasıl Bakılır? adlı yazımıza göz atın!

Vakıfbank’ta Diğer İşlem Ücretleri Nasıldır?

Vakıfbank diğer işlem ücretleri TL ve dolar cinsinden çektiğiniz para tutarına göre değişiklik gösterir. TL para çekme bakımından alt limit 10 TL, üst limit 5000 TL’dir. Dolar para çekme işlemi 50 USD iken 5000 TL’ye kadar usd tutarı üst limit belirlenmektedir. Kartsız işlemler bakımından para yatırmak istiyorsanız bankanın size sunduğu limit tutarının alt limiti 10 TL, üst limit 11 bin TL’dir. TL para transferi bakımından alt limit 1 TL üst limit 10.000 TL’dir. Vadeli TL hesabı açma işlemi ise alt limit 1.000 TL olup işlemler için banka sizden herhangi bir işlem ücreti talep etmemektedir. Vakıfbank günlük para çekme talebi başta olmak üzere tüm bankacılık işlemleri VakıfBank mobil internet bankacılığı, çağrı merkezi ve ATM’ler üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulama üzerinden ATM’ye dokunmadan paranızı hemen çekebilirsiniz.

Tüm şube ve çalışma alanlarında hijyen ve dezenfeksiyon programlarını sürdürmeye devam eden banka, size özel sağlık önlemlerini almaya devam etmektedir. Şubelerdeki yoğunlukları ve kişilerin birbiriyle temasını en az seviye indirebilmek için gerekli, önlemler hayata geçirilmiş durumdadır. ATM’lerin genel temizliğinin hat safhada tutulduğu günlerde para çekme işlemleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Nakit ihtiyaçlarınız için para çekme talebiniz için bankomat kart ve kredi kartı temassız ödeme limiti 120 TL’ den 250 TL’ye çıkarılmıştır. Emekli promosyon ödemeleri başvuruları ise vatandaşların şubeye gitmesine gerek kalmadan ATM ve Vakıfbank mobil üzerinden rahat bir şekilde halledilmektedir. Tüm çalışmalarını temel sağlık programı çerçevesinde faaliyete geçiren banka, para çekme işlemleri, bankacılık işlemleri ve çalışanların dikkat etmesi gereken hususlar konusunda gerekli bilgilendirme ve eğitimleri vermeye devam etmektedir.

VakıfBank korona virüs kapsamında müşterilerinin sağlıklı ve güvenli bir bankacılık deneyimi geçirmesi için koruyucu önlemlerini her fırsatta almıştır.  Vaka sayısının artış gösterdiği ülkeler başta olmak üzere yurt dışında gerçekleştirilen tüm seyahat işlemlerini durdurarak toplum sağlığının önemi her fırsatta vurgulanmıştır.  14 gün boyunca evde karantina sürecini başlatan banka, para çekme, havale ve EFT işlemlerini eğitim organizasyon kapsamında toplum sağlığını dikkate alarak hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanız için önlemler almıştır. Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri bulunan Vakıfbank ATM’lerinden tüm para çekme ve yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank ATM’leri üzerinden günlük para çekme limiti her gün yenilenmekte ve güncellenmeye devam etmektedir.